Топпери на торт купити в магазині Artlavka.UA
Головна › Топпери

Топпери для торта

Топпери на торт

оригінальні дерев'яні написи для прикраси торта або іншої солодкої випічки. Цікаві написи з фанери, які роблять наші майстри активно використовують для прикраси різних свят.

День народження, ювілей, на годик або будь-яке дитяче свято, весілля, хрестини - далеко не весь перелік, де придадуться такі фігурки. Виготовлені з натурального дерева, екологічно безпечні, вони підходять для прикраси дитячої випічки. Ми пропонуємо купити Топпери на торт дешево й потім офарбити їхніми акриловими фарбами в стилі Вашого свята. Підстава - власник, який буде вставлений у частування - красити не обов'язково.

Топпери на торт під замовлення в Києву

Якщо Вам потрібний оригінальний текст із іменем або побажанням, Ви прагнете вибрати інший розмір - інтернет-магазин АРТЛАВКА змело втілить Ваші будь-які побажання. Написи можуть бути й маленькими для стильної прикраси кексиков або капкейков. Звичайно ж вони ідеально підійдуть для фотосесій, оформлення святкових фотозон поряд з фотобутафоріями, будуть пракрасним укращшеніем для квітів. Середній розмір виробу десь 20 см, але Ви можете його змінювати й у більшу й у меншу сторону.

Гарні, фігурні, із завитками або коронами, з метеликом для хлопчика або квіткою для дівчинки - усі можливо втілити на ділі. Надсилайте свої побажання або замовляйте вже готові екземпляри в нас на сайті, приходите й вибирайте все, що подобається в магазині в Києву. І пускай Ваше свято порадує Вас, здивує гостей і буде самим, що запам'ятовуються.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники