Купити паєтки в Україні в магазині Artlavka.UA
Головна › Паєтки

Паєтки

Для декорування часто використовують паєтки. Це невеликі різнобарвні пластинки - так називаються "лусочки" з отвором, частіше круглі, бувають також багатокутними й інших фігур: зірочки, серденька, квітки і т.д. Також можуть бути плоскими або небагато ввігнутими, однотонними або матовими, блискучими, перламутровими й переливчастими голографічними. Великий вибір таких декоративних елементів можна купити в магазині АРТЛАВКА в Києву.

Паєтки для одягу

За рахунок дірочки, паєтки зручно пришивати звичайною голкою а також можна на швейній машинці. Наприклад, на вечірній одяг і аксесуари, сценічні вбрання, костюми для танців. Крім того, пожвавлюють повсякденний одяг, роблячи зі звичайної однотонної футболки унікальну річ. Використовуються самостійно і як елемент вишивки.

Блискітки для декору й біжутерії

У рукодільних прикрасах паєтки можуть доповнити бісерну нитку, їх нашивають на шкіряні браслети й чокери. Прості у виконанні, але ефектні вийдуть сережки, якщо нанизати кілька ниток цих блискучії пластиночек у парі сантиметрів і прикріпити до швенза. З моди вже кілька років не виходять яскраві вінки з великими яскравими квітами, при їхнім створенні паєтки використовуються поряд з іншими матеріалами.

У скрапбукінгу

У скрапбукінгу й створенні елементів декору вони теж знайдуть застосування, отут нам придасться клей. Для скрапу дуже важлива кожна деталь композиції, можливо, вашому новому альбому не вистачає саме декількох блискучії елеменов для завершеності. Аналогічно, якщо ви захоплюєтеся декоруванням дерев'яних, пінопластових і інших заготовок. Малюнок на виконаній у декупажной техніці скриньці може бути підкреслять блестінкамі відповідного кольору.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.