Об'ємні пазли 3D для дітей у Києву купити в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Пазли об'ємні

Пазли об'ємні

Об'ємні 3D пазли - це відмінна розвага як для тих, кому подобається збирати двовимірні пазли, так і для зовсім новачків у цій грі. Тематика об'ємних пазлів різноманітна, починаючи від рослин, тварин, і закінчуючи обстановкою квартир і архітектурними спорудженнями найвідоміших світових визначний пам'яток. Такі головоломки дають загальні знання про навколишній світ, необхідні дитині, розбудовують дрібну моторику, фантазію й уява. Усі пазли мають різний рівень складності, який залежить в основному від кількості деталей головоломки й структури самої картинки. Набори, складаються з 40 елементів, підходять в основному дітям і не займають багато часу, а от картинки, складаються з 100 і більш деталей - це вже завдання для більш терплячих.

Існує кілька правил, які допоможуть без особливої праці скласти будь-який набір головоломки. На самому початку постарайтеся вибрати всі крайні частини, тобто деталі, які з одного боку, а кутові - із двох сторін мають гладку сторону. Після цього подивитеся на ескіз, і спробуйте вибрати елементи по кольору. Помніть, що якщо елемент на своєму місці, то між ним і сусіднім з ним не буде зазорів або накладок. А якщо ні, то постарайтеся підібрати іншу деталь.

3D пазли складаються із чітко видрукуваних і вирізаних маленьких об'ємних елементів і збираються без застосування клею й ножиців. Наші пазли — прекрасний подарунок не тільки дітям, але й дорослим!

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.