Заготовки для декупажу в Києві - купити дерев'яні й картонні заготовки від АРТЛАВКА.
Головна › Заготовки з дерева/картону

Декупажні заготовки з дерева

Із чого починається мистецтво декорування й декупажу, створення унікального шедевра, оригінального подарунка або сувеніра? Погодитеся, неодмінно з вибору основи для декорування.

Вибираючи предмет, який Ви прагнете перетворити, варто звернути свою увагу, насамперед на якість матеріалу. з якого зроблена основа. Популярним матеріалом для різних видів декору завжди були дерев'яні заготовки для декупажу. Адже це той натуральний матеріал, який ми любимо за багато якостей. Насамперед – це натуральний екологічно чистий матеріал, властивості якого знайомі нам з дитинства. Дерев'яні скриньки або дощечки, купюрніци або ключниці, коробочки, склянки, підношення або інші вигадливі форми, досить легко підготувати до оформлення. Для цього при необхідності потрібно зачистити кути, хоча найчастіше пропонуються скриньки з акуратно зашліфованими боками, які не потрібно спеціально готовити.

Наступним етапом підготовки буде нанесення основи, яка вирівняє загальне тло, і заощадить витрати фарби для подальшого фарбування. А далі можна декупаж, кракелюр, розпис і будь-який декор фарбами, розкривати лаком, прикрашати контурами й декор-елементами.

Заготовки для декупажу купити зараз зовсім просто, їх можна замовити в Артавці на сайті. Придбати заготовки для декупажу в Києву можна в стаціонарному магазині, що перебуває біля м. Дарниця. У нас завжди великий вибір, кращі цінові пропозиції й актуальні новинки.

У великодній час популярні дерев'яні яйця, магніти, і як завжди чекають своїх майстрів ажурні скриньки, коробочки, фоторамки. Яку б ви не вибрали заготовку, пам"ятайте, починайте із простих форм, і саме дерев'яні й картонні заготовки легше всього піддаються роботі почтакывцям і аматорам. І не бійтеся пробувати, основа сама підкаже Вам необхідний малюнок або колір.