Альбоми для художників у магазині рукоділля АРТЛАВКА.
Головна › Альбоми для художників

Альбоми для художників

Основа для малювання для художників - часто непростий вибір, зокрема, це стосується майстрів -початківців. Якість паперу для створення картини важлива при підготовці до створення будь-яких робіт, так само як і вибір необхідних матеріалів - фарб, пензликів, допоміжних матеріалів, розчинників і розріджувачів, палітри. Адже у творчій справі неправильний вибір основи може зіпсувати приголомшливу роботу. Тому майстри найчастіше користуються якісними й перевіреними альбомами.

Безсумнівним лідером є французький виробник CANSON, який робить папір уже понад 450 років. Адже саме з паперу цієї марки багато років тому була зроблена перша повітряна куля, яка відома зараз, як Montgolfier, на прізвище братів-авторів. Товари цієї марки купуються мільйонами більш ніж в 80 країнах миру, тому й не дивно, що художник, який одного разу спробував цю продукцію, залишається вірний їй на багато років творчої роботи.

Призначення теж широке:

використовується для різних художніх проектів, професійних авторських робіт, аматорських робіт і хобі, для створення нарисів і малюнків. Сучасні технології й багатовіковий досвід роблять її затребуваною й рекомендованою багатьма художниками.

Для різних типів фарби й для різних ідейних цілей застосовується й різна по властивостях основа.

  • Для водянистих акварельних фарб - спеціальна із гніздами на зразок бджолиного шестикутника, яка відмінно поглинає зайву вологу,
  • для масла - зі спеціальним просоченням.
  • для маркерів - з гладенькою поверхнею

В асортименті можна купити папір для акварелі, альбоми для гуаші, масла або акрилу, блоки для нарисів, блокноти-скетчі для замальовок , маркерів, альбоми для етюдів.