Декор-Матеріали для декорування в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Декор матеріали

Декоративні матеріали

Різні види творчості, хобі й рукоділля стають усе більше й більше популярними, щільно входять у наше повсякденне життя, охоплюють усе більше й більше людей, як дорослих, так і дітей. Адже творчій людині, спробувавши одного разу захоплююче заняття, з кожним днем усі цікавіше занурювати в цьому чарівний мир креатива й чарівництва.

Яким видом рукоділля зайнятися - кожний вибирає собі сам.

Комусь ближче за духом робота з папером і надихають виробу в техніку скрапбукінгу, орігамі й квілінгу, кардмейкінга й декорування різних паперових об'єктів. Усе питання коштує за вибором матеріалів і інструментів. Великий вибір паперу, картону, дизайнерських скрап-паперів, смужок для квілінгу, квадратиків для орігамі, кольорового фото-картону, наборів текстурних паперів і інших паперових заготовок, доповнюється ножами й макетними килимками. У допомогу приходить клей і скотч. Папір-Крепон, або креп-папір, крепированная папір - дуже тонкі рулони пофарбованого паперу для створення повітряних паперових виробів, ліхтариків, квіток, оформлення віночків і сердець, оформлення букетів із цукерок.

Комусь подобаються вироби з теплого й м'якого фетру або вовни. Фетрові вироби - разюче теплі як зовні так і тактильно. Тому часто фетр листковий застосовують для пошиття дитячих іграшок і сувенірів, для декору в дитячі кімнати й спальні. При виборі фетру бажане враховувати склад і товщину самого фетрового полотна, щоб правильно підбирати матеріал по призначенню. Кольоровий фетр - неймовірно податливий матеріал і для дитячої творчості, його легко різати й легко шити. Виробу з фетру - це не тільки іграшки, але й гаманці й сумочки, фігурки й закладки для книг, брелоки й одяг для ляльок. Купити фетр можна по одному аркушу будь-якого кольору, а також у наборі, де ферт підібраний в одній колірній гамі.

Сизаль - ще один цікавий матеріал для декору. Міцні волокна сизалі дозволяє створювати надійні інтер'єрні виробу. Сизаль можна купити в мотку, а також у рулоні, у наявність також набори листовий сизалі й сизалі із блискітками.Кольорова сизаль - дуже яскрава і якісна.

Мотки підійдуть для будь-яких декораторських робіт, де потрібно прості на вид самобутні волокна. Ними легко оформити вазу й чи предмет меблів.