Вовна для валяння купити в Києві в магазині АРТЛАВКА. Кращі ціни, 100% гарантія!
Головна › Вовна для валяння

Вовна для валяння

Валяння з вовни - захоплюючий процес перетворення клаптика звичайної кольорової вовни в забавну фігурку або в оригінальну квітку. Також можна зваляти шарф або шапку, жакет або плаття, вигадливу брошку або стильну сумочку. Звичайно ж, для того, щоб зробити такі вироби потрібно купити вовну для валяння. Залежно від задуманої роботи, вибираємо необхідний тип, колір і потрібний обсяг. Для виробів найчастіше беруть варіант, який підходить для сухого й мокрого типу роботи. Давайте розберемося, чим відрізняються ці два види творчості.

Сухе валяння

Найчастіше його використовують для створення авторських іграшок, брелоків, а також для завершення малюнків на сумках, капелюшках і інших виробах. Найчастіше майстри вибирають універсальна натуральна повсть, з якої можна буде творить в обох техніках. Для роботи як інструментів користуються голками різних конфігурацій і розмірів, а також поролоновими підкладками.

Мокре валяння

У результаті такої роботи ми одержуємо найчастіше більші вироби - сумочки, тапочки, шалі, а також кольору для декору. Отут не обійтися без пухирчастої плівки й надійних умілих рук :)

Як вибрати вовну для валяння.

Для іграшок найчастіше йде груба вовна, а в основі може бути слівер - неочищена, що суттєво заощаджує основні кольори.

Де купити вовну для валяння в Києві

Магазин АРТЛАВКА в Києві на Лівому березі, завжди відкриває свої двері назустріч творчим людям і пропонує все необхідне для даного напрямку. Більша палітра квітів, теплі й холодні відтінки, слівер для основ, якісний меринос, кардочес. Є все для початківців і профі.

Ласкаво просимо в світ фелтінга. Бажаємо Вам невичерпної творчого пориву, постійного бажання дивувати й створювати оригінальні речі своїми руками.