Розпис по склу й кераміці - купити фарби для розпису на сайті АРТЛАВКА. Ціна фарб для малювання.
Головна › Розпис по склу, кераміці

Розпис по склу й кераміці

Розпис по склу -захоплююче заняття для дорослих і дітей, цей вид творчості підходить для початківців,  а також досвідчені художники можуть втілити всю своя майстерність, використовуючи фарби по склу. Фарби для малювання по склу бувають декількох типів по складу, і згідно з очікуваним результатом. 

У наявність прозорі й непрозорі (покривні) фарби, якими можна зробити розпис також і на порцеляні, кераміці, пластику.

Для створення гарного контуру, а також для того, щоб різні кольори не змішувалися між собою, майстри використовують спеціальні різнобарвні контури. Їх також можна запікати при необхідності, а також їх використовувати як додаткові штрихи при прикрасі композиції.

Якщо Ви мрієте зробити вітраж, оформити дзеркало у ванній, або дверну перегородку, прикрасити вікно або інші вироби, Вам знадобляться вітражні фарби Vitrail на сольвентной основі . Вони відрізняються тим, що мають виражений запах, але й у результаті Ви одержите чудесні вітражні вироби, які будуть пропускати світло й грати всіма кольорами веселки. 

Розпис на склі - вимагає посидючості, фантазії й небагато часу. Спробуйте себе в цьому чудесному виді рукоділля й Ви напевно захопитеся цим хобі.