усе для ляльок- Тильда- ляльки своїми руками- лялькова мініатюра
Головна › Мініатюра

Лялькова мініатюра

Лялькова мініатюра - неймовірно захоплююче заняття не стільки для маленьких дівчинок, яких просто вабить усе мініатюрне. Це заняття захопило дорослих рукодільниць, які створюють свої неймовірно реалістичні шедеври.

Для того, щоб створити стилізований будиночок у певній епосі, в обраній темі, майстри цієї справи по крупицях збирають увесь реманент для таких витворів. Звичайно ж можна купити всю необхідну мініатюру в Києву в нашому магазині, хоча й часто доводиться доробляти деякі предмети інтер'єру й самому. На допомогу приходить уміння робити вироби з полімерної глини, шити із тканини й шкіри й неодмінно прикрашати додатковим декором. 

Відомий Будинок Мрія, який відтворює реальні кімнати, виконаний у розмірі 1:12. Ми пропонуємо лялькову мініатюру в такому ж співвідношенні. У нас можна купити гарні меблі зі шляхетної цінної деревини: дивани, тумбочки, табурети й стільці, кухонний гарнітур, полички для ванною з усім необхідним. Скляні баночки, порцелянові чашки й чайники, писані кавники, флакони парфумів. Звичайно ж для різної епохи підійдуть різні предмети: для сільського стилю актуальним буде стародавній глиняний глечик з нарізним батоном, плетений капелюшок і фрукти в дерев'яному лотку. Для казкової кімнати нареченої, наприклад, варто купити розкішні меблі в білих тонах, парасоль із тонкого мережива, миле дзеркальце, рукавички й туфельки. 

Часто майстри не зупиняються на одній кімнаті, а створюють цілі будинки. У таких проектах продумане все до дріб'язків: обклеєні шпалери, проведене висвітлення, стіни прикрашають картини певної епохи, на підлозі лежать килими. Зроблене таким чином, що в нас немає сумніву, що цей будиночок живий, у ньому кипить життя, от тільки що господарка стояла в плити й варила ароматний суп, а у вітальні чаювали гості. І навіть туалетна кімната зроблена з особливим шиком і настроєм. У ній усі немов сьогодення. Так і хочеться самому зануритися в цю казку. 

Купити якісні вироби для лялькової мініатюри запрошуємо в інтернет магазин АРТЛАВКА в Києві на Лівому березі. На сайті можна вибрати будь-які лялькові предмети й зробити замовлення з доставкою по Україні. 

Нехай Ваша творчість приносить Вам порцію задоволення, а бажання творити нові шедеври не залишає ніколи!