Акрилові фарби купити в Києву інтернет-магазин дешево. Кращі ціни в Артлавці!
Головна › Акрилові фарби

Акрилові фарби

Акрилові фарби купити варто тим, хто захоплюється не тільки живописом або малюванням, але й просто для заняття кожним хобі, а також для дитячої творчості. Можна сміливо заявити - що це най популярніші й затребувані фарби на сьогодні.

У чому їх особливості?

Склад 

Водна основа. Нею досить зручно працювати, а навіть якщо засохла, немає ніяких проблем - її можна просто розвести водою або спеціальним розчинником для такого типу матеріалів.

Ціна акрилової фарби

 Незаперечна перевага. Купити акрилові фарби дешево запрошуємо в інтернет-магазин і в художній магазин АРТЛАВКА в Києву на Левом бережу, Україна.

Універсальність

Підходять для дерева, скла, картону, полотна, пластику й інших основ. Не вимагають ніяких попередніх маніпуляцій. Набрали з тюбика або побрали пензликом з палітри - і сміливо можна приступати до створення малюнків або декору, робити розпис або декупаж. Можуть бути як професійні художні, також і звичайні, які підходять і діткамі для початківців.

Кольори акрилових фарб

Широка колірна палітра й можливість змішувати кольори. Будь-який колір можна створити, знаючи нехитрі прийоми змішування відтінків.

А також:

  • Швидко сохнуть,  що досить важливо в техніці декупажу, та й при написанні картин теж.
  • Не мають запахів
  • Інструменти легко миються
  • Можна купити як набір, так і вибрати поштучно

Якщо Ви користувалися такими матеріалами різних виробників - обов'язково пишіть відгуки, вони будуть досить корисні для інших майстрів і художників, які прагнуть визначитися, які кращі.