Лялькові меблі - купити мініатюрні меблі в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Лялькові меблі

Лялькова мініатюра. Меблі

Лялькові меблі - дивні предмети, надихаючі на створення чарівних будиночків і рум-боксів, Шедоу-боксів і інших інтер'єрних мініатюр.

Предмети меблів для лялькової мініатюри відрізняються від звичайної лялькової обстановки точністю виконання й виготовлення. Вона виготовлена з натуральних матеріалів - дерево, текстиль, метав і витримана в пропорції 1:12.

Мініатюрні меблі - це якісні й гарні столики й стільці з дерева, м'які текстильні диванчики й крісла, функціональні шафки із шухлядками, що відкриваються, мініатюрні засувки й замочки. Можна зустріти й оригінальні музичні інструменти, гарний рояль із цінної деревини зі шляхетністю прикрасить кімнату вихованої панянки або музиканта.

Предмети меблів підходять для декорацій різних кімнат - спалень, їдалень, вітальні, будуара, кухні й літнього майданчика. Разом з аксесуарами, мініатюрною порцеляною і посудом, будиночки, зроблені вмілими руками майстрів - буде неодмінно гордістю хазяїв і предметом прекрасної колекції.

Для того, щоб створити неперевершені шедеври мініатюри , які будуть радувати не тільки Вас і Ваших близьких, необхідно попередньо намалювати обстановку задуманої ідеї, наповнити її необхідними аксесуарами й доповнити у відповідності обраною епохою, і навіть згідно передбачається пори року: дивани доповнені пледом узимку, парасолька в куті коштує восени, а ваза із фруктами влітку. Обстановка й оздоблення кімнати також повинне повністю характеризувати своїх хазяїв і жителів будинку, начебто вони тільки-що вийшли з будинку, залишивши на плиті суп, на столі нарізаний хліб, а на кріслі поспішно залишений капелюшок.

Фантазуйте, уявляйте - і Ви обов'язково будете здивовані своїми здатностями в створенні лялькової мініатюри.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.