Купити камеї, брошки в Києві-Artlavka.UA
Головна › Камеї

Камеї

Споконвічно камеями називалися округлої  або овальної форми напівкоштовні камені й черепашки, на яких барельєфною технікою вирізався візерунок. Зараз це рідкість, яка, до того ж коштує чимало,  зате сучасні можливості дозволяють робити гарну імітацію із пластику й акрилу, більш доступну й дешеву, найчастіше її досить для реалізації задуму.  Завдяки цьому купити «різьблений» декор   для прикрас (кулонів, браслетів, кольє, брошки й т.п.) або оформлення розвороту срап-альбому стало дуже просто.

Детальніше ...

Як виглядають і якими бувають

Найчастіше на камеях зображують портрети витончених середньовічних або античних дівчат у профіль, із завитими локонами і у вишуканому вбранні. Але бувають виключення: приміром, це можуть бути квіти, зображення відомих людей, історичних персонажів і навіть цілі побутові замальовки.

Тому що античні камеї вирізалися на напівкоштовних каменях і морських раковинах, у їхніх розцвіченнях традиційно переважають натуральні кольори – білі, бежеві, коричневі, приглушені зелені.

Де використовуються

•             Прикраси. Мініатюрні овали з портретом красиво виглядають у металевій (традиційно, золотий або срібної) оправі, а куди їх помістити – вирішує майстер. Кулони, брошки й серги з камеями виглядають дуже ніжно й романтично або підкреслене-елегантно, залежно від обробки.

•             Скрапбукінг і кардмейкінг. Завдяки тому, що наші камеї можна купити за доступною ціною, уже не доводиться заощаджувати, їхнім також можна використовувати для декору обкладинок і сторінок альбомів, листівок. Найбільше вони для весільної, античної, середньовічної, винтажной і романтичної тематик.

•             Декор скриньок. Задекоровані декупажних картами або пофарбовані акриловими фарбами ларчики ( для зберігання біжутерії, сувенірів і канцелярії) іноді хочеться додатково прикрасити. Обрамлена в металеву оправу або мереживо камея додасть такому органайзеру оригінального виду й створить необхідний витончений ніжний або елегантний загальний вид.

Як прикріпити

У камеї верхня лицьова поверхня являє собою об'ємне зображення, а нижня «виворіт» - гладка й рівна, тому прикріпити їх нескладно, важливо тільки підібрати оптимальні клейові матеріали, залежно від робочої поверхні й задуму. Наприклад, клейовими краплями, подушками ( для того, щоб підняти декор), клей- пістолетом, універсальним клеєм. 

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники