Набори для шиття ляльок Тильда, тканини й аксесуари в Києву від АРТЛАВКА.
Головна › Набори Тильда

Набори для шиття ляльок Тильда

Набори Тильда - це прекрасні подарунки для охоронниць сімейного вогнища, для романтичних дівчат, які прагнуть своїми руками зшити стильну інтер'єрну ляльку Тильда.

Це прекрасний подарунок до будь-якого свята або події. У комплекті все необхідне від тканин, викрійок і до декору спеціально для створення повноцінної іграшки. Напевно, мало хто зможе встояти побачивши готової іграшки Tilda, яка задумливо сидить на дивані, як воістину господарка казкової країни.

Неймовірно зворушливі персонажі й набори Tilda - це не проста м'яка іграшка, це неодмінно лялечка з душею. І будь-те Швейний ангел, яка так і надихає на створення нових тканинних виробів, або замислена курортниця, яка злегка навіває морськими спогадами про минулий літо, усі ці створення обов'язково займуть почесне місце в спальні або дитячої й будуть повноцінним членом родини й надихаючим заспокійливим персонажем. Зайчика або кролики, напевно, самі популярні набори Тильда, а може й для багатьох самі улюблені.

Ці замислені довгоногі й довговухі зайчика у вишукані й у той же час простих убраннях з натуральних тканин і прикрас - обов'язково порадують будь-якої дитину, та й дорослого теж. Оселивши в себе в будинку такого чудесного зайчика, Ваше чадо ні на хвилинку з ним не розстанеться, і в більшості випадків саме іграшки, зшиті турботливими маминими ручками стають фаворитами в дитини на багато років, а тепер і можна передавати майбутнім поколінням.

Набір Tilda - прекрасні подарунки до різних свят і врочистим моментам кожного будинку. Будь-Те День Народження або Хрестини, Весілля або Новий Рік, вони обов'язково порадують і стануть улюбленим подарунком. Купити набір Тильда можна в Артавці на сайті й у Києву в магазині.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.