Голки для валяння купити в Києві в інтернет магазині АРТЛАВКА. Дешево!
Головна › Інструменти для валяння

Голки для валяння

У техніку валяння з натуральної вовни знадобляться необхідні інструменти й допоміжні матеріали. Насамперед для роботи знадобиться голка. Купити голки для валяння пропонуємо в магазині АРТЛАВКА. Отут можна вибрати голку потрібного розміру й форми, у будь-якій кількості. Металеві голочки дуже тонкі й мають мініатюрні насічки, завдяки яким голка стає шорсткою. З її допомогою волокна вовни збиваються після того, як її колоти грудочка кілька раз. Номер голки вказує на товщину. Для тих, хто починає або первинно обробляє повсть, рекомендуємо купити голку для валяння №32. Це сама товста із пропонуються, вона не так швидко ламається, і тому й рекомендована для діток і початківців.

Після того, як фігурка придбала первісну форму, досвідчені майстри міняють голку на більш тонку, №36. Такий номер підходить для згладжування поверхні й нерівностей, для вирівнювання верхнього шару, ущільнення виробу. Для пророблення тонких і мініатюрних деталей, придасться №40, це сама тонка з усіх пропонуються. Купити зворотну голку для валяння необхідно для тих майстрів, хто робить іграшки або картини. Вона витягає волокна вовни назовні й створює пухнату поверхню. Такий метод підійде для створення волось для ляльки, вовни для тваринного або вигадливого звірка.

Працюючи в даній техніці не обійтися без поролонової підкладки, яка виконує кілька призначень. По-перше, вона захищає пальці від проколювання довгою голкою, по-друге, висока підкладка служить для того, щоб не зламалися голки, і по-третє, на ній зручно розкладати майбутню композицію, підбираючи потрібні кольори й відтінки. Для мокрої техніки з використанням мила, необхідна пухирчаста плівка. Майстри знають, що в роботі потрібно враховувати, що матеріал зваляється десь на 30%. Якщо Ви бажаєте зробити виріб більш щільне, отут і знадобиться більше матеріалу. Купити інструменти для валяння і інші матеріали запрошуємо в Артлавку.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.