Вітражні фарби в Києві в інтернет магазині АРТЛАВКА | Ціна на вітражную фарбу.
Головна › Фарби вітражні Vitrail

Фарби вітражні Vitrail

Вітражні фарби на сольвентній основі - прекрасний засіб для створення чарівних вітражів з метою прикрашання безлічі виробів. Такі матеріали підходять для декорування вікон, дзеркал, вставок у скляні двері, ваз і плафонів, свічників і абажурів. Сольвентна основа на відміну від водної дає прекрасний результат, лягає дуже рівно й акуратно. Завдяки новій формулі, створюється особлива чарівна прозорість пофарбованого шару, що розкішно виглядає коли проміннячки світла пробиваються крізь готовий розпис і опромінюють простір навколо вітража.

Фарби Vitrail

можна змішувати між собою для досягнення нових відтінків, а також відіграти з кольором, змішуючи різні кольори з безбарвною фарбою. Безбарвна також служить для покриття готової роботи як лаку й закріплювача від впливу пили й механічних ушкоджень. Основою можуть бути як гладкі скляні поверхні, так і пористі - плитка, кахель, метал. Пофарбовані речі миють теплою водою з м'якою губкою, не застосовуючи агресивні миючі засобу. Для роботи із цим матеріалом підійдуть тонкі синтетичні пензлики. Матеріали й інструменти миються уайт-спіритом, за допомогою нього і усуваються помилки й неточності. Перед розписом необхідно знежирити поверхню й потім нанести контур, який послужить рельєфним кордоном перед нанесенням основного малюнка. Готовий виріб сушиться протягом 4 годин. Не забувайте провітрювати приміщення, працюючи з даним типом матеріалів, адже обов'язково буде специфічний запах.

Якщо ви вирішили спробувати себе у вітражнійй техніці, запрошуємо в магазин АРТЛАВКА, де ви зможете купити вітражні фарби Vitrail. Купити ВІТРАЛ завжди можна й в інтернеті, вибравши потрібні кольори на палітрі. Насичені й багаті кольори, гладка глянсова поверхня, високий рівень прозорості, простота й передбачуваність у роботі, посилена світлостійкість, можливість працювати в різних техніках - це ті незаперечні переваги даного продукту від французького виробника, які от уже багато років завойовують своїх клієнтів.

Фільтр
Комплектація
Кольору
Ціна
  •  —  грн.