Акрилові фарби для тканини в Києві в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Фарби для тканини

Фарби для тканини

Розпис по тканини - популярне і захоплююче заняття. Такий спосіб декорації предметів одягу й інтер'єрного текстилю під силу як початківцям, аматорам, так і професіоналам.Так можна створити свою авторську футболку або плаття, розписати сумку або капелюшок, прикрасити браслетик або подушку,скатертину або будь-який виріб. Купити фарби по тканині можна й для того, щоб розписувати штори або покривала. Матеріали для такого виду оформлення застосовуються на водній основі. У складі яких акрилові барвники й спеціальний клейовий склад, завдяки якому малюнок надійно кріпиться й будуть просочуватися волокна.

Після того, як висохне малюнок, необхідно закріпити розпис за допомогою гарячої праски. Для цього необхідно вивернути виріб на виворіт, підкласти захисну кальку й пропрасувати праскою з відповідної температурою для обраного типу, не включаючи пару. Після такої маніпуляції виріб можна буде акуратно стирати в режимі ручного прання. Фарби для тканини купити Київ можна в наборах, а також по штучно.

 Якісні, перевірені роками фарби здатні розписати будь-який предмет з бавовняного текстилю. Зверніть увагу, якщо Ви прагнете зробити розпис, попередній виріб потрібно випрати й вигладити, щоб видалити  крохмаль, додається при виробництві й спрогнозувати можливу усадку. Виробники радять розписувати натуральні бавовняні тканини, які прекрасно просочують волокна й дають хороший  результат. Якщо Ви прагнете прикрасити не натуральні заготовки, зробіть пробний розпис на схованій ділянці або невеликому клаптику.  Для того, щоб малюнок не розтікався, майстри використовують контур, які служать крайньою лінією в малюнку й роздільником для різних кольорів.