Купити матеріали для графіки в магазині Artlavka.com.ua
Головна › Матеріали для графіки

Матеріали для графіки

Пастель суха художня Santi 24 кольорів
Santi (Англія)
258,00грн.
Растушевка (комель) Conte Tortillon 7х70мм
Conte (Франція)
50,00грн.
Набір акварельна пастель Lefranc Watercolor Pastels, 12 шт
Lefranc&Bourgeois (Франція)
171,00грн.

Матеріали для графіки, представлені в нашому магазині - це насамперед товари для художників і декораторів, професіоналів і аматорів, також неодмінно є пропозиції для студентів і школярів. У цьому розділі Ви можете купити такі товари: олівці прості й кольорові. Тут популярні такі марки як

  • Marco,
  • faber castell,
  • lyra,
  • koh i+noor і інші

Ці бренди заслужили свою довіру серед покупців неспроста, адже вони мають 100% якість, їх переваги давно відомі досвідченим майстрам картин, скетчів, манга, замальовок, листівок. У нас є пропозиції на різний гаманець, за відмінною ціною Ви знайдете гідні товари як для особистого користування, так і на подарунки друзям. Є набори в картонних і стильних металевих коробках, варіанти починаються з 6 предметів і до 36 кольорів. Акварельні олівці можна купити з пензликом, що полегшує художню роботу.

Пастель, представлена в інтернет-магазині також затребувана у творчому середовищі. Тут є багато пропозицій масляної пастелі, а також суха художня у всіляких варіаціях і добірках. Для роботи ми пропонуємо додаткові аксесуари для художників - клячка, ластики, розтушовування, комель і багато чого іншого. Серед популярних і гідних варіантів пропонуємо звернути свою увагу на Conte, Reeves, Copic. Гідна якість за відмінною ціною. Запрошуємо в магазин АРТЛАВКА за якісними товарами для художників і творчих людей - олівці, пастель, папір для художників, допоміжні матеріали й аксесуари, маркери, альбоми й ін.