Купити матеріали для графіки в магазині Artlavka.com.ua
Головна › Матеріали для графіки

Матеріали для графіки

Матеріали для графіки, представлені в нашому магазині - це насамперед товари для художників і декораторів, професіоналів і аматорів, також неодмінно є пропозиції для студентів і школярів. У цьому розділі Ви можете купити такі товари: олівці прості й кольорові. Тут популярні такі марки як

  • Marco,
  • faber castell,
  • lyra,
  • koh i+noor і інші

Ці бренди заслужили свою довіру серед покупців неспроста, адже вони мають 100% якість, їх переваги давно відомі досвідченим майстрам картин, скетчів, манга, замальовок, листівок. У нас є пропозиції на різний гаманець, за відмінною ціною Ви знайдете гідні товари як для особистого користування, так і на подарунки друзям. Є набори в картонних і стильних металевих коробках, варіанти починаються з 6 предметів і до 36 кольорів. Акварельні олівці можна купити з пензликом, що полегшує художню роботу.

Пастель, представлена в інтернет-магазині також затребувана у творчому середовищі. Тут є багато пропозицій масляної пастелі, а також суха художня у всіляких варіаціях і добірках. Для роботи ми пропонуємо додаткові аксесуари для художників - клячка, ластики, розтушовування, комель і багато чого іншого. Серед популярних і гідних варіантів пропонуємо звернути свою увагу на Conte, Reeves, Copic. Гідна якість за відмінною ціною. Запрошуємо в магазин АРТЛАВКА за якісними товарами для художників і творчих людей - олівці, пастель, папір для художників, допоміжні матеріали й аксесуари, маркери, альбоми й ін.