Сизаль купити недорого Україна Київ
Головна › Сизаль

Сизаль

Натуральний матеріал сизаль - відомий для досить широкого кола людей. Тому що ці натуральні волокна агави використовують у різних сферах.

Детальніше ...

Рукодільниці часто роблять всілякі вироби, об'ємні фігурки, кашпо, кульки, новорічні іграшки, серця. Новорічна ялинка із сизалю, квітковий або кавовий топиарий, інтер'єрний вінок на двері - теж не обходяться без цих натуральних ниток. У зимові свята цей матеріал користується особливим попитом у нашому інтернет-магазині. Адже часто доводиться робити іграшки, фігурки для прикраси вдома або на подарунок близьким.

Флористи створюють чудесні квіткові композиції, ікебани й декоративні фоми.

Сизаль купити особливо рекомендуємо тим, хто часто робить вироби своїми руками з дитинками в школі, саду або будинку. Якщо у Вас немає фантазії а є бажання або необхідність творити, в інтернеті кожний може почерпнути велика кількість ідей, майстер класів і фото по створенню від найпростіших до самих витіюватих виробів.

Який буває сизаль?

  • Натуральне грубе целюлозне волокно може бути просто в мотках, які в процесі роботи розбирають на ниточки й обв'язують. У якості підстави можна брати спеціальні каркаси із дроту, пінопласту або інших об'ємних матеріалів. 
  • Також ми пропонуємо впакування в аркушах і в рулонах. З таких плоских листочків можна вирізати й склеювати або зшивати сумочки, капелюшка, фігурки, декорувати листівки, ялинки, підвіски, каруселі, робити зірочки, квіточки й багато чого іншого. Варто просто вирізати фігурку ножицями й півроботи вже зроблене.

Колірна гама дуже велика в нашому магазині. Багато квітів на самий вимогливий запит!

Де купити сизаль дешево в Києву? Де кращі ціни й великий вибір квітів?

Ми раді запросити вас у магазин АРТЛАВКА в Києві, що на Лівом березі. Ми 100% приємно здивуємо Вас найкращими цінами на сезаль і не тільки, швидкою й зручною доставкою. Ви також зможете купити потрібні додаткові матеріали, пінопластові форми для вінків, тейп-стрічку для квітів, дріт і гарні інструменти для роботи.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.