Куточки для фото
Головна › Куточки для фото

Куточки для фото

Тема скрапбукінгу досить цікава як для початківців, так і досвідчених майстрів. Коли Ви створюєте своїми руками оригінальний альбом з'являється питання Детальніше ...

Як кріпити фото на сторінці?

Отут може бути кілька варіантів.

  • Можна приклеїти на двосторонній скотч, на клей, на клейові краплі.
  • Але, щоб світлини можна було з часом міняти або додавати, актуальним товарів для такого завдання будуть клейові куточки для фото. У стародавніх альбомах картинки кріпилися саме таким способом. Ви вибираєте колірний відтінок, відповідний по стилю або універсальний прозорий колір, приклеюєте нижню клейову частину куточка до основи й вставляєте зображення.

Такий спосіб кріплення має незаперечні переваги,

  • Зручний у використанні, підходить для більших і маленьких виробів.
  • Гарні візерунки: зірочки, кружечки, смужки тільки додадуть неповторності виробам ручної роботи.

Купити куточки для світлин запрошуємо в магазин АРТЛАВКА в Києву. У нас великий асортименти товарів для скрапбукінгу, кардмейкінга й різних видів хобі. Кожний може підібрати необхідний перелік матеріалів для створення повноцінної листівки, альбому або іншого хенд-мейд шедевра: починаючи від заготовок, основи для декору, доповнивши декоративними елементами, ґудзиками, підвісками й прикрасами.

Оригінальні листівки й альбоми, зроблені своїми руками - це дуже стильний і цікавий сувенір, а робота над такими виробами приносить не тільки користь, але й естетичне задоволення. Займатися ручною творчістю корисно як дорослим так і дітям і ніколи не пізно починати!