Кулі з гелієм купити на Дарниці в Києву в Артавці
Головна › Фольгірованние кулі

Фольгірованние кулі

Фольгірованние кулі - яскраві елементи святкової композиції. Детальніше ...

Вони мають безліч переваг

  • Насамперед вони дуже довговічні й навіть коли здувають, їх можна заново надути, при цьому вони совем не змінять свій зовнішній вигляд. Якщо це гідні виробники, їх товари насамперед відрізняються якістю як самої фольги, так і клапанів і швів склейки. Зверніть увагу, кульки з фольги надуваються тільки гелієм, мають спеціальний клапан, який дозволяє не зав'язувати фігуру, але при цьому втримує газ усередині.
  • Різноманітність форм і фігур - просто вражає уяву. Яскраві металізовані кольори, відтінки, актуальні малюнки й розцвічення дуже затребувані на дитячих святах. У нас можна купити фольговані цифри з гелієм на День народження, зірочки, серденька, фігурки динозаврів, машинки, Единорожки, літачки, міньйони, лялечки Лоли й інші самі популярні мотиви.

Де купити гелієві кулі на Дарниці?

  • У магазині товарів для свята АРТЛАВКА, що на Левом бережу на Дарниці, можна купити фольговані кулі самих різних варіантів і до будь-якого приводу. На Весілля, День народження або розпис, актуальними будуть червоні й білі серденька, на День народження цифри, а на виписку коляска з малям у блакитному або рожевому відтінку. Зірочка в кольорі омбре прикрасить вечірку або дівич-вечір, а кулька у вигляді футбольного м'яча порадує активного хлопчика, захопленого футболом.
  • Гелеві кулі вигідно виглядають у комлекте з латексними. Їх можна підібрати в одній колірній гамі й стилі й зібрати в гарний букет або фонтан. Для того, щоб вони не полетіли в повітря, ми закріпимо їхнім спеціальним важком.

Атмосферу свята можна створити самому, варто тільки захотіти й додати крапельку фантазії.