Гуашеві фарби купити в Києві за низькою ціною-Artlavka.com.ua
Головна › Гуашеві фарби

Гуашеві фарби

Художні гуашеві фарби - популярні ще з дитинства. Такі фарби легко розчиняються у воді, не мають токсичного заходу, тільки легкий запах клею, який входить до складу разом з насиченими пігментами. Вона має високі властивості, що криють, її пастозна структура дозволяє повністю перекривати попередній шар, що особливо актуально для початківців і студентів, адже можна легко сховати будь-які помилки й помарки в малюнку.

Як основу для створення нових відтінків використовують білий колір, тому його потрібно для роботи найбільше. Накладена в кілька шарів, гуаш створює чудову рельєфність і прекрасно передає задуману фактуру зображувальних предметів. Універсальність цього виду художнього матеріалу ще й у тому, що гуаш можна розчиняти водою й наносити тонким ненасиченим шаром або ж товстим шаром, що криє, також можна розмивати водою, приховувати всі неточності або мимовільні помилки.

Міцна й непрозора матова основа гуаші дозволяє працювати на великій кількості основ. Тут підійде й папір і картон, полотно або фанера, навіть тканина або стекло. Маючи в арсеналі гуаш, художник може створювати неповторні шедеври, повні глибини й насиченості кольору, фактури й енергійності. Купити гуашеві фарби в Києві пропонуємо по штучно, а також у наборах для початківців.

У роботі з даним видом образотворчих матеріалів підійдуть пензлі із синтетики, щетинка, білочка, колонок. На додаток для художника знадобиться палітра, стаканчик для води, і папір для малюнків.