Спінер іграшка-вертушка hand spinner finger купити Київ, Україна
Головна › Спінер

Спінер

Спіннери - хіт літа.

Ця немудра на перший погляд іграшка проста у використанні просто вабить дитинок і дорослих, варто лише побрати її в руки. Зараз багато шукають

де купити спиннер в Україні

, адже популярна вертушка неодмінно порадує й хлопчиків і дівчинок. Його ще називають hand finger spinner, адже він підходить для рук. Така іграшка не тільки цікава, але має завдяки своїй простоті унікальні здатності знімати стрес і м'язова напруга в долонях. Такий тренажер активно використовують не тільки дитинки, але й дорослі.

Що таке спиннер

Спінер- це шестірня із трьома гранями, які звиваються навколо осі. Легким дотиком пальчика ви розкручуєте лопати й радієте тому, як вони довго й красиво обертаються.

Для чого потрібний спиннер

Насамперед - це забавна іграшка для пальчиків, яка розвиває дрібну моторику, координацію рухів, стимулює розвиток правого й лівого півкуль мозку. Ви готуєте першокласника в школу - подаруєте таку іграшку, і це буде не тільки цікавим але й корисним подарунком, адже на уроках прийде стільки писати, так що така зарядка буде дуже до речі. Це відмінний подарунок для офісного працівника - чудесний варіант відпочинку й невеликого релаксу під час перерви. Якщо у Вас є погана звичка гризти нігті, або олівець, смикати поділ плаття або будь-який предмет - такий девайс зможе замінити вам звичні ритуали й служить чудовим антистресом.

Скільки коштує спиннер

- таким питанням задається напевно кожний, хто розв'язав купити його в магазині в Києву або в Україні. Ціна може бути зовсім різна й залежить відразу від декількох факторів: матеріалу, з якого він виготовлений. Можуть бути й пластмасові, металеві, керамічні. А також по функціоналу - є світні й прості, з раз'ется для флешки юСБ і при цьому найрізноманітніших форм, квітів і видів. Дуже радимо звертати увагу на якісний товар, щоб не розчарувати себе й близьких. Ви розв'язали спробувати - можете подивитися відео трюки, де в досвідчених умілих руках він перетворюється в чарівний інструмент фіджет. Замовити можна в магазині АРТЛАВКА в Києву, де продаються такі іграшки. Ми гарантуємо 100% якість і очікується результат.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.