Синельний дріт пухнастий - низька ціна. Ярик кольору в магазині АРТЛАВКА
Головна › Синельний дріт (пухнастий)

Синельний дріт пухнастий

Синельний дріт, як ще її називають: пухнатий дріт, вона ж волохата або оксамитовий дріт. В основі такого матеріалу - дріт, який поверху обмотана пухнатим матеріалом на подобу йоржика. Це прекрасний матеріал для створення різних виробів! Волохаті палички прекрасно гнуться, і тримають задану форму, а при необхідності ухвалюють первісну рівну форму. Кольорові джгутики також використовують як основу-каркас для виробів, і як самостійний матеріал. Кольорові пухнастиків давно полюбилися дитинкам, адже з ними легко й цікаво створювати всілякі вироби. Вона помічниця при створенні валяних іграшок, допомагає в роботі зі створення листів і гілок для штучних квітів, при створенні абажурів, бра, світильників і інших каркасних виробів.

Пухнаті палички використовують у роботі в школах, садах, будинку. Не даремно вона настільки популярна - її корисних властивостей для дитячого розвитку не переоцінити - розвиток просторового мислення й уяви, робота із дротом сприяє розвитку дрібної моторики, підвищує впевненість у своїх силах, учить дитинок творити, починаючи з малих років, розрізняти кольору й відтінки, вправлятися в згинанні й формуванні об'ємних каркасних виробів.

Робити фігурки можна від найпростіших і до складних візерунків: квіточки, пташки й метелика, милі прикраси й браслетики - далеко не повний перелік популярних виробів у цій техніці скручування кольорових джгутиків. Новорічні забави не обходяться без такого універсального матеріалу. Отут і ялинки, корони, новорічні іграшки й фігурки тварин, підвіси й багато чого іншого. Купити пухнатий синельний дріт пропонуємо в магазині АРТЛАВКА поштучно й у наборі, можна вибрати всіляких квітів і відтінків. Популярні кольори порадують рукодільниць і допоможуть створювати об'ємні вироби.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.