Полімерна глина Jam Clay купити в Києву від інтернет магазину Artlavka.
Головна › Полімерна глина "Jam Clay"

Полімерна глина "Jam Clay"

Полімерна глина від українського виробника - прекрасна альтернатива дорогим спікаються глинам. Часто покупці шукають гарну якісну пластику для того, щоб починати створювати виробу в техніку ліплення, для роботи з дитинками в колективах і будинку. У нашому магазині ми пропонуємо купити полімерну глину Jam Clay, яка задовольнить безліч запитів.

Ціна на полімерну глину даного виробника дуже демократична, тому Ви завжди зможете стартувати в цьому захоплюючому виді рукоділля без особливих витрат. Невеликі брусочки також сприяють тому,що можна купити відразу безліч квітів, які підійдуть для створення різних об'єктів. Більша колірна гама завжди радує рукодільниць. Крім того, кольори прекрасно змішуються між собою, і з'являються оригінальні відтінки. Безліч переваг даного виду пластики вже давно завоювали своїх постійних споживачів.

Вигадливі фігурки, оригінальна біжутерія, веселі брелочки й сувеніри, оформлення для канцтоварів і особистих предметів - це далеко не повний перелік виробів, які можна зліпити. Перед початком роботи, необхідно розім'яти глину в руках для досягнення більшої еластичності. Після того, як Ви створили ваше колечко або сережки, браслетик або підвіску, веселу звірятко або лялечку, при необхідності закріпили фурнітуру (наприклад швензи для сережок або кріплення для брелока або підвіски), необхідно запекти виріб у духовці. Зверніть увагу, запікати в мікрохвильовій печі даний вид пластики виробник не рекомендує. Готові шедеври можна покрити лаком, блискітками або залишити в готовому виді. Залишки пластики необхідно зберігати в герметичній тарі (підійде пакет-струна) без доступу повітря. Для роботи Вам знадобляться допоміжні інструменти для ліплення. У магазині АРТЛАВКА завжди є актуальні пропозиції й потрібні товари для ліплення й будь-яких Ваших захоплень. Досвідчені консультанти завжди допоможуть із вибором і підкажуть як працювати з матеріалами й інструментами в будь-якому виді рукоділля.