Полімерна глина Bebik купити в Києві від інтернет магазину Artlavka.
Головна › Полімерна глина "Bebik"

Полімерна глина "Bebik"

Полімерна глина, як її ще називають пластішка Bebik - напевно, самий оптимальний вибір для початківців, для тих, хто прагне ліпити прикраси, виробу, біжутерію, забавні фігурки.

Чому багато вибирають купити пластішку Бебик, а не інші аналоги. Отут є кілька причин:

  • По-перше, що варто відзначити - пластика Бебик - це гарна якість і найнижча ціна на такий вид матеріалу. У наш час важливо мати можливість творити без особливого збитку для гаманця, при цьому якість робіт зовсім не страждає.
  • По-друге, є досить таки широкий вибір квітів. У наявність пастельні й класичні кольори, для робіт, що світяться в темряві, є флуоресцентні види.
  • У третіх зручна фасування. Для тих, кому необхідно придбати безліч різних відтінків, пропонуємо палички по 17 г, кому потрібні обсяги побільше є аналоги таких же квітів. Кожний вибирає оптимальну вагу, виходячи із практики й завантаженості по роботах.

Як працювати з таким матеріалом?

Перш ніж почати ліпити, підготуйте робоче місце - це може бути килимок для різання, або спеціальні підкладки для таких робіт. Змочите руки водою й розімніть певний шматочок. Далі ліпите, що побажаєте. Кінцевий ж кольору можна змішувати між собою.

створенні оригінальних виробів придадуться спеціальні інструменти: паста машина, молдавсько, катери, ножі, і інші девайси.

Готовий виріб необхідно запекти в духовці. 15-20 хвилин буде досить витримавши при температурі 95-100 градусів.

Природно, з досвідом Ви навчитеся підбирати оптимальний час для запікання. Отут важливо не перегріти, ну й досушити.

Намисто, підвіски, закладки для книг, магнітики на холодильник, авторські сувеніри, лялечки або забавні звірятка - усе це Ви можете зробити з такого прекрасного матеріалу. Ліпите з дитинками, з маленькими обов'язково під доглядом, і не забудьте після роботи вимити руки. Нехай творчість буде невичерпним приводом для радості дорослим і діткам.

 

Фільтр