Великодній декор, сувеніри, прикраси, заготовки, папір для скрапбукінгу! Великий вибір в Артлавці!
Головна › Декор, заготовки, папір

Декор, заготовки, папір

У переддень найбільшого свята року Великодня прийнято прикрашати будинок у весняні оздоблення, кухню прикрашати вазонами із травами й вазочками з первоцвітами. На двері вішати великодні віночки, які несуть у собі настрій Відродження, пробудження природи.

Рукодільниці починають готувати рушнички й декор для великодніх кошиків, придумувати цікаві прикраси для святкового столу. І в ці дні особливу увагу варто приділити заняттям з дітками.

Для різних виробів пропонуємо купити заготовки для яєчок і розмалювати їх фарбами, вирізані фігурки курчат або зайчиків.

Не забудьте поздоровити близьких і рідних і зробити оригінальні листівочки в техніку скрапбукінг своїми руками.

У магазині АРТЛАВКА в Києві є все необхідне для святкового перевтілення, творчості й рукоділля. Великодні декор-елементи, прикраси, заготовки для створення сувенірів, інтер'єрних прикрас, листівок і подарунків. Великий вибір весняного паперу для скрапбукінгу, серветок для декупажу, штучних гілочок, паперових квіточок, тичинки, бусини, стрічки й багато чого. Творіть, насолоджуйтеся першими весняними квітами, посмішками й передсвятковою підготовкою.