Подарункові коробки купити в Києву в магазині Artlavka.UA
Головна › Подарункові коробки

Подарункові коробки

Подарункові коробки - незамінна річ, коли Вам потрібно порадувати близьких, поздоровити зі святом і при цьому красиво й неординарно впакувати свій подарунок. У магазині АРТЛАВКА в Києву, що біля м. Дарниця, можна купити подарункову коробку на будь-який смак. Тут є й більші й маленькі, круглі й квадратні, у формі серденька й прямокутні. Такі картонні коробки шикарно задекорірованни й покриті гарним подарунковим папером.

Прикраси можуть бути всілякими - бантами, пір'ям, блискітками й бусинами, мереживною стрічкою або шпагатом, гарним скотчем або фігурками. Звичайно ж, Ви можете зробити подарункову коробку своїми руками - для цього в нас є заготовки із крафт картону, і велика кількість декоративних прикрас, стрічок, бусин, як прикрасити Ви можете подивитися відео в інтернеті або на нашому сайті.

Якщо Ви прагнете, щоб Ваш подарунок був, що запам'ятовуються, при виборі впакування варто бути уважним до того, кого Ви прагнете порадувати, які кольори віддає перевагу, чим захоплюється. Якщо Ви даруєте кілька подарунків - ми пропонуємо купити набір подарункових коробок, різних по розміру в одному стилі.

Бляшані коробки

- настільки гарні й практичні для подальшого використання, що їх з радістю купують не тільки в якості презенту, а й просто для домашнього комфорту. У них легко розмістити прикраси або біжутерію, ароматний чай або трави, канцелярські приналежності або будь-які дорогі серцю дріб'язку. Подарункові пакети Ви також можете купити в магазині АРТЛАВКА. Будь-які товари ми доставляємо по Україні й Києву оперативно.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.