вишивка бісером, набір для вишивання бісером-АРТЛАВКА
Головна › Набори для вишивання бісером

Бісер вишивка

Набори для вишивання бісером - оптимальна пропозиція для початківців, а також такі набори завжди купують досвідчені майстрині.

У чому переваги даної продукції.

Коли Ви плануєте вишивати бісером картину, ікону або листівку, клатч, сумочку або вишиванку, завжди встає кілька питань.

  • Ну, у перші потрібно визначитися з малюнком, з тим сюжетом, який буде зображений. Отут уже що подобається: клієнти купують натюрморти, сюжети сільської місцевості й визначний пам'ятки інших країн, забавні дитячі малюнки або складні картини відомих художників, візерунки й орнаменти, квіти і галявини, будинку й гори, тварини й дитинки, ікони святих і зображення церков, святкові орнаменти до Великодня.
  • Вибираючи сюжет, важливо пам'ятати де він буде доречний, із чим зможе сполучатися, і заздалегідь продумати подальшу долю свого утвору, адже на створення будь-якої картини йде чимало часу, і варто гарненько подумати й вибрати відповідний сюжет, щоб творити з особливим натхнення й задоволенням.
  • Після того, як вибір сюжету зроблений, необхідно мати набір різнобарвного бісеру, який буде головним матеріалом для виконання роботи.

Добір колірної гами займає чимало часу, тому, коли Ви плануєте купити набори для вишивання бісером - у Вас відпадає необхідність самому підбирати кольору, усі вже зроблене для Вашої зручності й з метою економії так завжди дорогоцінного часу рукодільниць, і у Вас не виникає питання де купити бісер для вишивки, який вибрати й скільки необхідно.

  • У таких комплексних добірках усе перелічене, і кількість і колірна співвідношення, щоб вийшов гарний сюжет.
  • У наборах також передбачені всі необхідні матеріали для створення готової роботи.

Так, обов'язково йде спеціальна голка для вишивки бісером, нитка й підходяща тканина з нанесеним малюнком, найчастіше вибирають атлас, на якому бісерна творчість виглядає особливо ошатно. У кожному наборі Ви зможете подивитися якого розміру буде готовий виріб і підібрати відповідну рамку або інше оформлення.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.