Маркери Copic sketch, Копик, фломастери купити в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Маркери

Маркери перманентні

Маркери перманентні (стійкі до води, що не змиваються) - універсальні матеріали для різних напрямків творчості. Це улюблені інструменти художників і декораторів, дизайнерів і майстрів графіті, ними користуються для створення різних макетів, креслень, розкадрувань, дизайнерських планувань і ескізів. Ідеально простий засіб для прикраси різних предметів.

Універсальні перманентні глянцеві підходять для розпису і декору паперових і картонних виробів, для створення написів і замальовок. З їх допомогою можна прикрасити різні керамічні поверхні, розписувати посуд та предмети в домі. Вони йдуть на спиртовій основі, швидко сохнуть, що не розтікаються, залишають яскравий незмивний малюнок. Купити перманентні художні маркери можна в АРТЛАВКА.

Маркер COPIC SKETCH

по праву вважаються маркерами №1 в світі. Звичайно ж, можна купити і інші дешеві варіанти за нижчою ціною, але жоден аналог не зрівняється з оригінальною продукцією і японською якістю. Copic Sketch ідеально підходять для ілюстраторів і тих, хто малює комікси, скетчі, манга, для дизайнерів одягу і архітекторів, для ілюстраторів і тих, хто розфарбовує автомобілі. Це прекрасний матеріал для скрапбукінгу, особливо для розфарбовування слизьких листів, адже вони швидко сохнуть, так як йдуть на спиртовій основі. Два різних наконечника з функцією зміни пера дозволяють писати в двох варіантах: широко, немов пензлем, а також робити тонкі замальовки на вибір. Їх можна заправляти спеціальним чорнилом з кольорами на вибір. Купити маркери Copic можна в кольоровій гамі аж з 346 відтінків в магазині АРТЛАВКА в Києві на Лівому березі, що поруч з метро Дарниця.

Акварельні маркери

– теж популярні маркери серед професіоналів та початківців. Winzor@Newton – всесвітньо відомий виробник таких матеріалів з відмінною якістю, представлений в нашому интернет-магазині. І нехай Ваші квіти розпускаються всіма кольорами веселки, сюжети або замальовки дарують радість від процесу створення власних шедеврів, а якісні матеріали для художників завжди будуть справжніми помічниками в цій захоплюючій справі.