Тканини Тильда у відрізах у Києву купити в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Тканина Тильда у відрізах

Тканини Тильда у відрізах

Тканини для іграшок Тильда й ляльок від виробника фірмових товарів Tilda - це обов'язково якісні, натуральні тканини з різними приємними й оригінальними орнаментами, які вигідно підкреслять будь-яку іграшку, зроблену своїми руками.

Тканина для ляльок Тильда, яка підходить не тільки для створення м'яких іграшок, ведмедиків, але й для лялькового одягу, убрань янголяткам, а також для створення інтер'єрних текстильних іграшок, які можна компонувати в одному стилі з ляльками з колекції Тильда.

Відрізи, представлені в нашому магазині - це ті самі яскраві візерунки й неперевершені відтінки, за якими полюють дійсні цінителі натуральних бавовняних тканин для рукоділля й творчості. Матеріал у квіточку й клітку, у горошок і лінійку, з різними відтінками тла й усілякими колірними варіаціями. А що вже й говорити про різноманітність квіткових мотивів на текстилі. Дрібна квіточка для одежинок лялькам, велика квітка й китайська віяла для аматорів неординарного текстилю. За допомогою таких візерунків, Ваш інтер'єр заграє по-новому, а виробу будуть по-Справжня стильним і гарними.

Тканина для ляльок Tilda можна замовити в інтернет-магазині АРТЛАВКА. Великий асортименти порадує рукодільниць і їх діточок. Якісний матеріал - це застава не тільки успішної роботи, приємної якості, але й упевненості в оригінальності Ваших виробів і в_захопленні поглядів оточуючіх. Не сумнівайтеся, тканина для Тильда обов'язково вас порадують по питанню якісного текстилю для іграшок.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.