Купити барвники для тканини, одягу, джинсів в магазині Artlavka.com.ua
Головна › Барвники для тканини

Барвники для тканини

Барвник для тканини

Продовжити життя улюбленої речі або перетворити вже обридлу вам допоможе універсальний барвник для тканини. Широка палітра дозволить підібрати потрібний відтінок. Призначений для тканин і матеріалів зі змішаних волокон, з його допомогою можна пофарбувати вироби з бавовни, льону, шовку (натурального й ацетатного), віскози, вовни, поліамідних волокон. Ця фарба підійде для одягу й домашнього текстилю ( постільної білизни, штор, скатертин), рибальських мереж. Використовується як у промисловому фарбуванні, так і в домашньому.

Де купити фарбу для тканини в Україні

Купити фарбу для одягу й при цьому легко заощадити можна в магазині АРТЛАВКА в Києву. Одному впакування вистачить на те, щоб пофарбувати 300-400г матерії, тобто її приблизно вистачить на одну-дві футболки, п'ятнадцять носових хусток, на простирадло піде близько двох упакувань, а на більшу скатертину - три.

Як пофарбувати тканину

Cпосіб застосування в домашніх умовах:

  • Для того, щоб барвник не потрапив на шкіру й одяг, надягніть фартух і рукавички.
  • Змішайте вміст пакета з 1 ст. л будь-якого прального порошку в ємності, у якій будете фарбувати, помішуючи, долийте до літра гарячої води.
  • Коли порошки розчиняться остаточно, додайте води так, щоб вийшло 8-10 л і 2-3 ст. л кухонної солі, підігрійте до 50-60 градусів Цельсія.
  • Потім покладіть у воду тканину, яку необхідно фарбувати.
  • Зверніть увагу, що вона повинна бути випраною й вологою! Періодично помішуйте й доведіть рідину до кипіння або 80С, залежить від типу матеріалу й продовжуйте "варити" тканину.
  • Через 1 годину зупините нагрівання, але продовжуйте помішувати ще півгодини.
  • Коли рідина охолоне до 40-50С, варто прополоскати річ спочатку в теплій, а потім у холодній воді.

При значній частці вовни в матеріалі, через півгодини з початку фарбування додайте в ємність склянку оцту.

Якщо фарбуєте капрон або іншу синтетику, не варто доводити до кипіння, зупиніться на температурі в 70-80 градусів.

Щоб закріпити результат, залийте виріб 2л гарячої води (60-70 З), додайте 2-3 ст. ложки оцту й забудьте на 20-30 хвилин, після прополощіть.