Аквагрим купити для дітей в Україні недорого-Artlavka.ua
Головна › Аквагрим

Аквагрим

Усі мами й тата прагнуть, щоб дитинство діток було не тільки яскравим, але й безпечним, тому так важливо звертати увагу саме на те, якими матеріалами, фарбами, пензликами й спонжиком працюють художники або аніматори, а також просто аматори. Особливу увагу варто приділити тим батькам, діти яких реагують на нові продукти, мають харчову або іншу алергію, мають ніжну шкіру. На сьогоднішній день починають розмальовувати малят ледве чи не з рочку, тому особливу увагу варто приділити найменшим учасникам свята.

Детальніше ...

У магазині АРТЛАВКА ми відповідально ставимося як до здоров'я, так і до вибору виробників такого типу товарів. Тому в нас Ви не зустрінете дешеві китайські набори, а тільки 100% якісні варіанти.

Аквагрим Snazaroo

саме той виробник, репутація якого перевірена роками в усьому світі. У складі бодіарту Ви не знайдете шкідливих компонентів, а основа фарб - водна дисперсія. Продукція сертифікована й відповідає європейським стандартам для косметики віп рівня. Ці набори йдуть без запахів й ароматів.

Аквагрим Diamond FX

-професійні фарби відмінної якості, відомі в усьому світі.

Види аквагриму

набори

,які так популярні в передсвяткові дні. У гарній коробці є все для огранізації малювання на обличчі й тілі: пензлі, спонж, інструкція й перелік фарб у сухому виді в палетках.

Олівці для обличчя й тіла

- простий і надійний спосіб перетворення для дітей

Аквагрим поштучно.

Для тих, хто професійно займається цим мистецтвом, і витрачає багато матеріалів такий підхід дуже ощадливий.

Аквагрим на День народження

Вагомим бонусом до наборів ідуть кольорові інструкції, де яскраво й наочно показано, як малювати й створювати будь-які образи - для дівчаток і хлопчиків, звірятка й феї, метелики й принцеси, пірати й клоуни.

Професійний грим для клоунів-

це різні склади для нанесення й приклеювання вусів, імітації нерівностей шкіри й втілення будь-яких дизайнерських ідей.

Ми впевнено рекомендуємо купити аквагрим Snazaroo тем,хто прагне побалувати діток на будь-яке свято й бути впевненим у якості й оригінальності товару.

Ласкаво просимо в Артлавку. Ми Вас приємно здивуємо.