Трафарети для творчості купити в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Трафарети

Трафарети

Трафарет "Merry Christmas, ялиночка", 21х30см
FD (Україна)
135,00грн.
Трафарет "Виноградна лоза", 15*20см
FD (Україна)
75,00грн.
Трафарет "Ялинкові прикраси", 30х30см
FD (Україна)
135,00грн.
Трафарет "Олень благородний", 30х30см
FD (Україна)
150,00грн.

У будь-якій творчій справі майстер прагне, щоб роботи були акуратні, гарні й оригінальні. Для того, щоб добитися рівних візерунків, користуються трафаретної технікою виконання малюнка. Така техніка під силу навіть недосвідченим майстрам, а професіонали використовуючи різні декораторські матеріали, домагаються неймовірних ефектів. Трафарети часто використовують майстри в техніці декупажу для створення фактурних сюжетів на скриньках, вазах і інших заготовках. Універсальності застосування таких метеріалів дозволяє використовувати їх разом з такими матеріалами як: акрилові або акварельні фарби, фарби в спреї для тканини й будь-яких поверхонь, структурні пасти або шпаклівки, блискітки, сніжна паста, медіуми з різними ефектами. Тільки від Вашої уяви, ідеї або задуму залежить те, що вийде в підсумку. Для зручності виробники рекомендують клейові трафарети багаторазового використання. Це справді універсальний і зручний інструмент, і що радує, ціна на нього зовсім не висока. А враховуючи, що варто купити трафарет один раз, і Ви зможете користуватися ним багато разів. Ну й не забуваємо, що всі інструменти люблять дбайливе до себе відношення, їх необхідно відразу промивати водою й зберігати в розправленому виді на підкладці. Але це відомі істини, головне не варто їх забувати й ними зневажати.

Переваги такої техніки

  • легкість у використанні - не треба вміти малювати, щоб зробити оригінальний декор, варто скористатися спонжиком або пензлем й одержати чудовий результат.
  • універсальність - різні основи, а саме, дерев'яна, скляна, картонна дружать із різними матеріалами - фарби, пасти, медіуми
  • безліч мотивів радує рукодільниць, адже завжди можна експериментувати, додавати нові ефекти й робити цікаві вироби.