Тарілки оригінальні подарункові купити в Києву
Головна › Тарілки

Тарілки

Погодьтеся, як приємно сидіти в колі близьких людей або поодинці, і є з гарного посуду, зробленому якісно й акуратно. Детальніше ...

На сайті artlavka.com.ua можна купити тільки 100% якісні тарілки від перевірених виробників. Такі предмети для кухні можна презентувати рідним і друзям. Принаймні, Ви 100% будете впевнені в актуальності подарунка.

Український виробник Orner подбав про унікальність і стилі, а також про непревзойденнм якості.

  • Картинка не змивається й не вигорає навіть згодом довгих років активної експлуатації.
  • Увесь асортименти неодмінно унікальний, а не китайська репліка.
  • Гідна кераміка й гарні фігурки тварин у самих вигадливих образах, готові порадувати й дорослих, і юних власників таких аксесуарів.

Тепер їсти вівсянку або будь-який дитячий сніданок Ви й Ваші діти будуть із апетитом і настроєм. Ви можете вибрати забавні мордочки звіряток і пташок, такі актуальні перед Новим роком у цьому сезоні собачки й сови, а характерні котики не втратять свою популярність, напевно, ніколи.

Що стосується впакування, отут теж відповідний варіант - акуратні картонні коробочки не вимагають додаткового оформлення, для зручності ми пропонуємо крафт - пакет з ручками. Маючи такий набір гарного посуду, Ви змело й упевнено можете йти в гості, на День народження, на Новосілля, Різдво або Новий рік. Діток порадують гарні картинки, а дорослих приємно здивує якість продукції. Тарілки в магазині АРТЛАВКА запрошуємо купити в будь-якій кількості в магазині й на сайті.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники