Полімерна глина в Україні - купити полімерну глину в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Ліплення

Ліплення

Серед безлічі видів прикладної творчості, ліплення - не зовсім нове захоплення, адже ще з давніх часів люди захоплювалися гончарством, ліпленням і моделюванням. Але вже сьогодні - це прийняло нові форми захоплення, і основна відмінність - це унікальні матеріали, з яких у руках досвідчених майстрів оживають натуральні фрукти й овочі, персонажі й будови, прикраси й інтер'єрні композиції.

Полімерна глина в Україні завоювала багатьох прихильниць, починаючи зі школярок, які з особливим азартом створюють сувеніри й прикраси собі й своїм друзям.  Досвідчені майстри цього чудесного перетворення шматка безжиттєвої маси в шедеври, вражають майстерністю перевтілення. 

Скільки коштує полімерна глина, можна довідатися в будь-якому магазині товарів для ліплення, та й ціни на полімерну глину можуть бути різними, адже все залежить від багатьох факторів: виробника, обсягу, виду й призначення.

Купити полімерну глину в Україні можна, що запікається, яка після термічного впливу твердіє й стає схожою на пластик. Також можна замовити полімерну глину на основі гончарної, яка застигає на повітрі й має злегка шорсткуватий  матовий вид.

Готові вироби можна розфарбовувати фарбами, покривати лаком, свердлити.

Велика колірна гама – ще одна конкурентна переваги пластики, на відміну від обмеженого вибору тонів натурального матеріалу. Пластична маса може мати властивість самозатвердіння на повітрі, швидко спікатися, при цьому відмінно зберігаючи задуману форму.

Незамінними помічниками в роботі будуть інструменти для роботи із пластикою: це ножі, каттери, металеві бульки, стеки, петлі.