Художні розчинники купити в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Розріджувачі / Розчинники

Розріджувачі/ Розчинники

Розріджувачі бувають різних властивостей, складів і відповідно - різні очікуються результати...

Розчинники При змішуванні з фарбами, розріджувачі роблять їх менш маслянистими для створення нижніх шарів, дотримуючись правила "нежирним на жирне". Розріджувачі також використовуються для розведення лаків і навіть для чищення інструментів.

 Рослинні розчинники Рослинні розріджувачі, для використання в живописі, виходять методом дистиляції різних рослин (наприклад, лаванди широколистої) або з паростків деяких хвойних, наприклад, приморської сосни (очищений терпентин).

Мінеральні розчинники Використовується в живописі з початку XVII сторіччя, бензин надає розріджувачу мінливу летючість і має менш виражені розчіняють властивості, чому рослинні розріджувачі. Ці розріджувачі повинні бути добре рафінованими й зовсім вільними від сірки. Не слід використовувати будь-який розріджувач, що попався, .

Медіуми (сикативи) / розчинники На основі натуральних і синтетичних смол. При змішуванні з фарбами медіуми прискорюють усадку фарби ( для швидкого нанесення декількох шарів). Вони дозволяють змінювати яскравість і прозорість фарби, текстуру суміші (змінюючи рідину й щільність), роблять фарбу світлостійкої й еластичної протягом довгого часу. Рецепти престижних шкіл живопису (фламандської, венеціанської) дозволяють художникам максимально наближатися до традиційної техніки або виражати свою індивідуальність.

Вибір медіума залежить від товщини шару фарби (тонкий, середній, товстий), подальшої обробки й часу згущення.

Сикатив прискорює висихання або робить твердим шар масляної фарби. Нова формула, не що містить свинцю, зберігає всі властиві даним продуктам властивості й виправляє природню різницю сіккатівності в різних фарб. Слід використовувати з великою обережністю, тому що при неправильному використанні може викликати необоротні ушкодження, зокрема розтріскування.

Вказівки до використання: Середнє дозування-одна крапля на дрібку фарби, однак вона може мінятися залежно від використання, від 1% до 5% (2-3 краплі на щіпку фарби). Додавання цього засобу потрібно тільки для фарб із низкою сіккатівностью. Слід просто змішати з фарбою на палітрі за допомогою мастихіна, не додаючи засіб для чищення пензлів, яке може додати суміші надмірно високу сіккатівность.