Усе для писанок - купити матеріали для писанкарства в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Писанкарство

Усе для писанок

Писанкарство - захоплююче заняття по розпису яєць за допомогою писачка й гарячого воску. Це чудесне перетворення звичайного яйця в прекрасний твір мистецтва, здавна популярно в Україні, зараз усе більше й більше захоплює багатьох українців в усьому світі. Навіть найменші дітки, школярі захоплюються писанкарством під турботливою увагою батьків, адже це не просто творча робота, а заняття, повне чарівництва й натхнення.

Для того, щоб розписати писанку необхідно купити писачок для розпису яєць, який складається з мідної чашечки з наконечником-носиком, з якого й наноситься розплавлений гарячий віск на підготовлене куряче яйце. Саме мідь і латунь довго втримують тепло й дозволяють легко працювати з інструментом. Ручку у формі тонкої палички роблять із легких порід дерева, така форма ідеально підходить для роботи, адже вона ідентична за формою ручки або олівця, таким звичним для наших рук. Та й тримати її треба точно так, як і ручку при письмі.

Де купити писачок для писанок у Києві?

Для цього запрошуємо відвідати магазин АРТЛАВКА в Києві. Найбільший вибір товарів для писанкарства, 100% гарантія якості від перевірених виробників, завжди низькі ціни.

  • Для фарбування віск намагаються підбирати темного кольору з метою того, щоб був видний контраст нанесених ліній. Щоб створити яскравий візерунок на білому яйці використовують спеціальні анілінові барвники. Так за допомогою всього лише одного пакета можна розписати більш 100 яєць. В Артлавці можна купити всі кольори, представлені виробником.
  • Якщо Ви прагнете глибше вникнути в історію й традиції цієї стародавньої майстерності, рекомендуємо купити книги про писанкарство і ближче познайомитися із цим давним видом прикладної майстерності.
  • Набори для писанкарства містять основні комплектуючі, необхідні для цього заняття: писачок, барвники, віск, інструкції. Такі комплекти будуть гідним подарунком близьким до Великого свята Великодня. Такий універсальний подарунок підійде на будь-який вік. Свято Великодня повне чарівних традицій, доторкнутися до яких зможе кожний з Вас разом з магазином АРТЛАВКА!

Як розписати писанку?

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники