Усе для писанок - купити матеріали для писанкарства в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Писанкарство

Усе для писанок

Писанкарство - захоплююче заняття по розпису яєць за допомогою писачка й гарячого воску. Це магія перетворення звичайного яйця в прекрасний твір мистецтва, здавна популярна в Україні. На сьогодні усе більше й більше захоплює багатьох українців в усьому світі. Навіть найменші дітки, школярі захоплюються писанкарством під турботливою увагою батьків, адже це не просто творча робота, а заняття, повне натхнення та дива.

Для того, щоб розписати писанку необхідно купити писачок для розпису яєць, який складається з мідної чашечки з наконечником-носиком, з якого й наноситься розплавлений гарячий віск на підготовлене куряче яйце. Саме мідь і латунь довго втримують тепло й дозволяють легко працювати з інструментом. Ручку у формі тонкої дерев"яної палички роблять із легких порід дерева, така форма ідеально підходить для роботи, адже вона ідентична за формою ручки або олівця,що досить звичне для наших рук. Та й тримати її треба точно так, як і ручку при письмі.

Де купити писачок для писанок у Києві?

Для цього запрошуємо відвідати магазин АРТЛАВКА в Києві. Найбільший вибір товарів для писанкарства, 100% гарантія якості від перевірених виробників, завжди низькі ціни і наявність всіх необхідних товарів. Писачок купити оптом пропонуємо для дитячих колективів, у школу чи садок, для проведення майстер-класів. В нас Ви завжди зможете отримати консультацію та пораду щодо придбання необхідного інвентарю.

  • Для цієї захоплюючої рпраці віск намагаються підбирати темного кольору, щоб був видний контраст нанесених ліній.
  • Щоб створити яскравий візерунок на білому яйці використовують спеціальні анілінові барвники. Так за допомогою всього лише одного пакета можна розписати більш 100 яєць. В Артлавці можна купити всі кольори, представлені виробником ,як поштучно, так і в наборах з 10 відтінків.
  • Видуті підготовлені яйця під писанки - ідеально для тих, хто робить перші кроки в цьоиу виді рукоділля. Тому готове яйце можна одразу ж розписувати та фарбувати, і в кінці отримати чудовий сувенір, який можна підвісити на китичку та кріпити до деревця, кошика, віночка, чи покласти у сувенірну коробочку.
  • Якщо Ви прагнете глибше вникнути в історію й традиції цієї стародавньої майстерності, рекомендуємо купити книги про писанкарство і ближче познайомитися із цим давним видом прикладної майстерності.
  • Набори для писанкарства містять основні комплектуючі, необхідні для цього заняття: писачок, барвники, віск, інструкції. Такі комплекти будуть гідним подарунком близьким до Великого свята Великодня. Такий універсальний подарунок підійде на будь-який вік. Свято Великодня повне чарівних традицій, доторкнутися до яких зможе кожний з Вас разом з магазином АРТЛАВКА!

Як розписати писанку?

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники