Матеріали для кракелюра, зістарювання купити в Києву-Магазин Artlavka.com.ua
Головна › Матеріали для кракелюра

Матеріали для кракелюра

Кракелюр - цікава техніка по штучному зістарюванню різних речей. Так з його допомогою надають наліт вінтажності таким виробам як скриньки, фоторамки, картини, комоди й інші предмети меблів для будинку, ресторану або іншого місця, де необхідно створити стародавній ретро стиль.

Детальніше ...

 Дана техніка має на увазі створення різного роду тріщин, які підкреслюють ефект старіння. Для того, щоб добитися такого ефекту, варто купити лак для кракелюра. Він може бути двох видів - однофазний і двофазний. Принципова різниця не тільки в різних виконаннях і послідовності самої техніки, але й у кінцевому результаті.

  • Однофазний кракелюр купити коштує тим, хто починає свій творчий шлях. Принцип роботи полягає в тому, що лак кракелюрний наноситься між шарами двох контрастні акрилові фарб і в наслідку розтріскуються верхній шар, оголюючи нижній контрастний колір основи. Ціна на такий кракелюр у Києву й Україні суттєво нижче, чим на дві фазний.
  • Другий варіант найчастіше представлений комплектом з 2 баночок різного по складу лаку. Методика нанесення наступна: поверх готового виробу, будь те картина, рама, або заготовка оформлена в техніку декупаж, наноситься пензлем перший компонент. Звичайно це йде лак з ефектом жовтизни й старіння. Потім піде нанесення другого компонента, який і створює прозорі тріщинки на поверхні виробу.

Після того, як уся робота виконана, усе висохнуло, виріб вимагає кілька штрихів для Завершальний етапу. Щоб, що вийшли впадинки були помітні, їх необхідно затерти контрастною патиною, яка проникне в потрібні місця, а залишок легко зніметься з основного виробу.  Найчастіше для цього використовуються кольори бронза, золото, мідь або срібло. 

У такій комбінації робота виглядає дуже оригінально й приблизно до справжніх стародавніх речей. 

И тільки від майстерності декоратора залежить на скільки річ буде виглядати у вінтажному неповторному стилі, що її вже буде складно відрізнити від справжніх, потертих часом виробів.