Тканини Тильда в рулоні купити в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Тканина Тильда в рулоні

Тканина Тильда в рулоні

Дизайнерські бавовняні тканини Тильда в рулоні майстрині використовують у різних цілях. Же в першу чергу з них шиють іграшки в стилі Tilda, м'які іграшки, одежинки для ляльок. Завдяки гарним дизайнерським візерункам, тканині для Tilda використовують для створення оригінальних домашніх інтер'єрних оздоблення й текстильних декорацій. Успішно шиють наволочки на подушки, подушки для годівлі, дитячі еко-іграшки й оформляють слінг-намисто.

Рукодільниці, закохані в тканині для Тильди, шиють сумки й плаття, сарафани й гаманці. вирізьблюються різні декоративні елементи для скрап-робіт, шиються обкладинки для книжок або альбомів, блокнотів і оформляється внутрішня сторона скриньок і коробочок.

Оригінальні візерунки дизайнерської бавовни підходять для пошиття ковдр, пледів і інших виробів у клаптевій техніці печворк. Так чому ж привабливі тканини для ляльок Тильда й чому в них стільки шанувальниць. Насамперед, ця якість! 100 % бавовна вищої якості, простий у відході, дає мінімальну усадку після прання, не линяє, при пранні в ручному режимі. Це приємні на дотик улюблені мотиви в горошок або клітку, у смужку або квітку, так актуальні для будь-яких хенд-мейд виробів.

Гарні візерунки поряд із упевненістю в якості цього бренда, здавна залучають усе більше й більше шанувальниць у мир стильного текстилю й дизайнерської бавовни для виробів і декору. Колекції постійно обновляються й виходять разом з підходящими аксесуарами.

Купити тканини для ляльок Tilda в Україні завжди можна в нашому магазині в Києву або замовити на нашому сайті. Можна замовити тканини Tilda у рулоні, у наборах і відрізах. Залишилося лише вибрати, замовити й одержувати задоволення.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.