Декоративні листочи для декорування в Києві в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Декоративні листки

Декоративні листочки

У захоплюючій справі декорування в хід ідуть самі різні матеріали. Штучні листочки підходять для створення ікебани, штучних квітів і букетів, віночків і ободків. Їх часто використовуються в скрапбукінгу при створенні й оформленні листівок і альбомів, шкатулочек і ін. декоративних ідей. Детальніше ...

 Якщо Ви прагнете оформити букет або зробити своїми руками виріб, запрошуємо купити декоративні листи в магазині АРТЛАВКА. Отут завжди є вибір штучних декоративних матеріалів. Скелетовані набори з натурального матеріалу каучукового й бананового дерева - чудовий елемент для створення прикрас у техніку скрапбукінгу. Напівпрозорі варіанти настільки гармонійно вписуються в дизайнерське оформлення листівок і скрап-альбомів, що стали основною ізюминкою у виробі. Скелетовані листи можна зустріти від зеленого кольору й класичного коричневого, так і з ефектом золота, срібла й мерехтливі відтінки. Купити скелетовані листи в Артавці завжди можна в будь-якому асортиментах.

Особливим попитом штучні матеріали користуються при створенні інтер'єрних вінків. Великодні, різдвяні, осінні, вони все частіше прикрашають двері будинків напередодні важливих подій і улюблених свят. Оформлення із шовковичного паперу - незамінний елемент при створенні віночків і ободків, які нині в моді! Прикраса для дівчат  можна зробити, оформивши композицію із квітів, листів і ягід. Коли майстрові необхідно створити оригінальну гілку або деревце, можна підібрати спеціальні набори до певних рослин. Отут є листочки троянди, кедра, папороті, кущів і різних дерев. Доповните квіткову композицію підходящими листочками й свіжий аромат весни наповнить Ваш простір надовго!

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.