Пензлі синтетичні - товари для художників в Україні на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Пензлі синтетичні

Пензлі синтетичні

Синтетичні пензлі напевно найпопулярніші серед рукодільниць, майстрів, декораторів, художників і дитячих напрямків у творчості. Заслужену популярність вони придбали завдяки універсальності, надійності й довговічності. Вони підходять для роботи з різними типами матеріалів і в різних техніках накладення й фарбування. Синтетика підходить для роботи з акриловими фарбами, пастами й медіумами. Купити синтетичні пензлі пропонуємо рукодільницям, які декорують у техніку декупажу й кракелюра. Розпис по дереву, кераміці, полотнах, металевих заготовках, пластикових і гіпсових фігурках прекрасно виконується за допомогою даного типу пензлів. Трафаретна техніка, розпис по тканині й безліч інших видів оформлювальних робіт не обходяться без їхнього застосування.

Активний розвиток індустрії товарів для творчості привело до того, що виробники роблять синтетичні пензлики, що по якості не поступаються натуральним. М'які пружні щетинки, якісно оформлені ручки й затиски волосків. Гарна якість і приємна ціни - головні переваги таких матеріалів для творчості. Купити пензлі для хобі пропонуємо в магазині АРТЛАВКА.

Види пензлів

У нас є плоскі, круглі, овальні, віялові екземпляри. Кожна колекція має свої розміри від найменшого до широких номерів. Набори підходять тим, хто прагне мати стартовий комплект для творчості. Купити художні пензлі для дітей можна як у наборах так і окремо обрані номери. Виробники теж у нас різні - українські, китайські, французькі. Вибір великий і кожний покупець зможе знайти для себе відповідний варіант. Замовити будь-який товар, що сподобався, можна як на сайті artlavka.ua, так і в нашому магазині в Києві. Тут представлені матеріали й інструменти для різних технік і типів декору. У нас кращі ціни, гарні пропозиції, постійні новинки й знижки.