Аксесуари й інструменти в Києві й Україні на сайті АРТЛАВКА.
Головна › Аксесуари, інструменти

Аксесуари, інструменти

Будь-яка велика справа складається із дрібниць. Так і в рукоділлі не обійтися без надійних і якісних інструментів, які обов'язково спрощують роботу, допомагають творити свої шедеври, тим самим приносячись задоволення від будь-якого творчого заняття. Застосування потрфібних інструмент також важливо, як і вибір фарб та інших матеріалів.

У нашому магазині Ви завжди зможете купити інструменти й аксесуари для творчості, й при необхідності отримати кваліфіковану допомогу від консультанту магазину "АРТЛАВКА". 

Для тих, хто працював з папером, картоном, калькою й іншими матеріалами не обійтися без килимка, тому, що така зручна підкладка захистить Ваше робоче місце, допоможе зробити розмітку на заготовці. У нас також можна купити прозорий монтажний килимок, який неймовірно зручно використовувати в роботі дизайнерам і декораторам, тим, хто робить багато листівок або альбомів у техніці скрапбукінгу й кардмейкінга. Надійні, якісні килимки - обов'язкові для тих, хто береже інструменти, своє робоче місце й любить комфорт. 

Купити ніж макетний для скрапбукінгу рекомендуємо тим, кому необхідно точно й акуратно різати папір, тонкий пластик, картон або шкіру. Циркульний ніж спростить роботу, допоможе вирізати кола будь-якого діаметру. 

Для творчості з об'ємними фарбами, структурними пастами надійними супутниками стануть мастихіни, гумові пензлі, валики. Купити гумові пензлі в нас можна в наборі. Такі пензлики застосовуються в різних техніках з фарбами, маслянистими медіумами,а також у ліпленні. 

Для художніх робіт можна завжди купити палітри пластикові або дерев'яні, спонж , й папки для художників. У нас великий вибір мольбертів.

Завдяки зручним помічникам, творчість стає легкою і цікавою. Займайтеся улюбленою справою з радістю, а магазин АРТЛАВКА завжди допоможе Вам з вибором товарів для творчості.