Ембоссінг - усі матеріали для ембоссінга в магазині АРТЛАВКА.
Головна › Ембоссінг

Ембоссінг

Ембоссінг - прекрасна техніка по створення дивних ефектів тиснення на будь-яких рівних поверхнях.

Гарячий (вологий ембоссінг) - не така складна тема, як видасться новачкам. Для нього необхідно купити в магазині АРТЛАВКА в Києву високотемпературний фен, клейові подушечки й блискітки, пудри для створення чарівних об'ємний ефектів, а також силіконовий штампик для створення чітких малюнків, візерунків або написів.

Ембоссінг можна успішно робити на картоні або папері, кальці або металі, склі або дзеркалі, шкірі, дереві, пластиці. Малюнки з готовим промисловим ембоссінга можна зустріти на паперу для скрапбукінгу ( у нашому асортиментах це папір від німецького виробника Folia).

Так із чого ж почати робити тиснення.

  • Після того, як визначилися з основою на якій потрібно зробити гаряче тиснення, і вибору зображення, малюнка, тексту або візерунка для штампа, потрібно приклеїти штамп на прозору основу для штампів (або будь-який прозорий пластиковий або акриловий блок).
  • Притискаємо штамп до подушечки із клеєм і переносимо вологий відбиток на основу (наприклад папір або картон), поки клейовий відбиток не висохнув відразу засинаємо повністю блискітками або пудрою.
  • Потім зайву пудру змахуємо пензликом або забираємо антистатичними матеріалами й починаємо процес запікання пудри.
  • Гарячим феном підігріваємо й розплавляємо пудру, потім переходимо на нові ділянки. Зверніть увагу, що довго тримати фен на одному місці не потрібно щоб уникнути підгоряння.

Готові об'ємні вироби можна вирізати й наклеювати як окремий елемент скрапбукінгу, а також робити ембоссінг як тло на листівках, альбомах або запрошувальних.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники