Лазерні вирубки для скрапбукінгу в Києву купити в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Вирубки

Вирубки для скрапбукінгу

Вирубки - готові елементи для декорування, які необхідно тільки закріпити або приклеїти.

Лазерні вирубки з тонкої фанери - благодатний матеріал для декору й прикрас. Різні фігурки можна приклеювати на листівку, прикрашати сторінки скрап-альбому, а також використовувати як самостійний декор для новорічних декорацій і інших різдвяних композицій.

Лазерна вирубка - це насамперед точна й акуратна окантовка країв, якісні заготовки, які безпечно можна розфарбовувати акриловими фарбами, приклеювати клеєм або клейовим пістолетів, підвішувати, просмикуючи стрічку в отвір і вішати як оригінальний декор на новорічну ялинку.

Лазерні вирубки для скрапбукінгу можна вибрати в різних тематиках: новорічні, дитячі, весільні, для мандрівників і інших напрямків. Вони досить тонкі, товщина в середньому близько 0,2см, тому їх вдало поміщають у скрап-альбом, при цьому не створюючи незручностей при закритті альбому.

Особливий шарм і додатковий декоративний ефект створюється після того, як їх офарблюють акриловими фарбами, декорують пастами, ефектом інею або снігу, прикрашають блискітками або бульонкамі, доповнять стрічками й перлинами, а потім приклеюють готові заготовки, доповнюючи вінець композиції.

Купити вирубки для скрапбукінгу не важко буде, для цього ми запрошуємо Вас у наш магазин у Києві або відвідати наш інтернет-магазин, де представлена безліч товарів для скрапбукінгу, у чому Ви невірне вже переконалися самі.