Повітряні кульки з гелієм на свято купити Київ метро Дарниця
Головна › Повітряні кульки

Повітряні кульки

Повітряні кульки - напевно самий очікуваний подарунок, якому раді й дітки і дорослі. Це ті приємні моменти, які залишаться в пам'яті надовго.

На сьогоднішній день - індустрія по виробництву повітряних куль не перестає дивувати й пропонує всі нові й нові варіанти для прикраси будь-якого свята.

Види повітряних куль

Самі звичні ще з далекого дитинства - це латексні кульки, з натурального соку каучукового дерева. Різноманітність таких куль просто величезна, виробники Італія, Бельгія, Мексика, Америка і т.д. У нашому магазині на м.Дарниця в Києві ми пропонуємо купити такі класні варіанти: однотонні, з написами, з малюнками, прозорі, популярні нині агати й макарунси. З таких варіантів можна створити гарну композицію. Їх можна надути повітрям, одягти на паличку, прив'язати на стрічечку, або наповнити гелієм, тоді вони будуть літати.

Фольговані кульки - це яскраві, різнобарвні, бувають різних розмірів і самих вигадливих форм. Їх можна надувати тільки гелієм, при цьому такі кульки будуть дуже довго літати й радувати іменинників до тижня й більше. Популярні такі фігурки не тільки на День народження, але також і на виписку, на дівич-вечір або весілля.

Купити кульки з гелієм у Києві м. Дарниця

Якщо Вам потрібно купити повітряні гелієві кульки латексні або фольговані, цифри або кола - неодмінно приходьте до нас за адресою Київ, метро Дарниця, вул. Попудренко, 28.

Великий асортименти і перевірена якість вам гарантовані. Нехай Ваші свята будуть яскравими, а настрій завжди відмінним!