Ароматизатори сухі замовити в Україні в Artlavka.UA
Головна › Ароматизатори

Ароматизатори

Сильний вплив запахів на емоції вже давно не викликає сумнівів. Перед виходом з будинку ми наносимо улюблену туалетну воду, ретельно підбираємо гель для душу, навіть торгові центри використовують солодкі аромати здоби для залучення покупців.

У рукоділлі також можна скористатися цим прийомом, підкріпивши зоровий образ і тактильні відчуття тонким заходом, створюючи при цьому потрібний настрій.Найтонший дух ванілі або карамелі додасть романтики, апельсин і шоколад піднімають настрій, екзотичні нотки підбадьорять, головне, підібрати захід так, щоб він відповідав ідеї вашого утвору.

Майстрам, що працюють із альбомами й листівками, АРТЛАВКА пропонує спеціальні ароматизатори для скрапбукінгу. Вони представляють із себе сухий порошок з яскравим характерним ароматом, який добре розчиняється в рідинах і в більш густих пастоподібних речовинах або використовується як посипання.

Вибір заходів дозволяє втілити майже будь-яку ідею, є й солодкі кондитерські - ваніль, карамель, шоколад, і фруктово-ягідні: барбариси, полуниця, малина, апельсин, екзотика.

Фільтр
Ціна
  •  —  грн.
Виробники