Великодні товари
Головна › Пасхальний декор

Великодні товари

Великодній декор

- це те, що ми Вам можемо запропонувати в передсвяткові весняні дні.

  • Для приготування традиційної випічки - української паски ми пропонуємо прикраси та посипки, без яких не можливо уявити цю сьогоднішню страву.
  • Для прикрашання та фарбування яєць можна купити фарбу для яєць, з ними вийдуть чудові крашанки.
  • Звернуть увагу барвники ці харчові та безпечні, підходять як для фарбування пасхальних яєць, а також можуть бути додані для приготування десертів чи будь-яких страв, де потрібно додати колір. Такі фарби не використовують в техніці "Писанкарство", де роблять сувенірні українські писанки за допомогою писачка. Там підійдуть спеціальні нехарчові анілінові барвники, які можете обрати в розділі "Писанкарство" в нашому магазині "Артлавка".
  • Для дитячих забав на початку весни ми пропонуємо цікаві набори для розпису та декорування. Тут можна сміливо користуватися восковими олівцями для створення малюнків та орнаментів на крашанках, приклеювати наліпки та різноманітні великодні узори. Для тих, хто полюбляє техніку "Декупаж" можна приклеювати улюблені картинки чи обрані декупажні серветки на яйце навіть без клею. Господині користуються для цих цілей звичайним білком від курячого яйця. Великодні приготування сповнені очікуванням Головного свята Воскресіння Христового, дива та оновлення для всіх людей.
Фільтр
Ціна
  •  —  грн.