Фетр - купити декоративний і клейовий фетр у Києву від АРТЛАВКА. Кращі ціни, відмінна якість!
Головна › Фетр

Фетр

Фетр - м'який матеріал, прекрасно імітує повсть. Використовується для пошиття іграшок, декоративний прикрас, інтер'єрних декорацій, підвісних мобілів для ліжечок, оформлення для дитячих кімнат, для створення оригінальних панно.

Завдяки ніжній і міцній текстурі, він прекрасно зшивається й склеюється. Окреме місце займає місце техніці скрапбукінгу для створення декоративних квіточок, фігурок і інших елементів. З нього можна зробити й дитячі сумочки й гаманці. М'який ефект цього матеріалу - це саме те, що вигідно відрізняє його від інших матеріалів для творчості.

Чому можна приклеювати фетр? Через те, що матеріал волокнистий, його не просто приклеїти звичайним клеєм. Можна купити універсальний клей для картону, тканин, це густий клей, який і приклеїть потрібний елемент. У декорі часто закріплюється металевими брадс, а також прошивається вручну або за допомогою машинки. Вирізати його можна ножицями й іншими інструментами. Особлива увага приділяється пошиттю іграшок.

Купити фетр для творчості й виробів, м'яких іграшок і декору можна в аркушах різних квітів. Крім уже звичного листового типу, Ви можете купити клейовий фетр Київ Дарниця, який легко приклеюється до потрібної основи, що досить полегшує роботу для рукодільниць. З однієї сторони є клейовий шар, який ніжно лише прикласти й виріб буде задекорований. Можна зробити аплікації, новорічні декорації й виробу, прикраси для подарункового впакування, ялинкові іграшки й багато чого іншого. Це прекрасний матеріал для творчості, для заняття будинку з дітками й у дитячих колективах.