Інструменти для ліногравюри різці купити в Києві
Головна › Інструменти для ліногравюри

Інструменти для ліногравюри

Ліногравюра захоплююче заняття для створення прекрасних витворів мистецтва, візерунків, декору тканин, персоналізованих штампів та багато іншого. Коли ви тільки зацікавилися ліногравюрою, може бути дещо незрозумілим, які саме інструменти та матеріали використовувати, і, що важливіше, як їх використовувати. Спробуємо з цим розібратися.

Які ріжучі інструменти вибрати?

Інструменти для вирізання в ліногравюрі - різці, зазвичай бувають трьох типів; вигнуті, або як їх називають, швейцарські інструментами, у формі олівця та зі знімними лезами.

Якісні інструменти для різьблення доступні в різних розмірах канавок і, як правило, мають хорошу якість металу, що робить їх довговічнішими, зручні для тримання під час різьблення. Також можна купити стартові набори для карвінгу для судентів та початківців.

  • Різці в формі літери V використовуються для лінійних робіт. Тримайте інструмент, як олівець, під кутом 45º. Тримайте лезо близенько, так краще контролювати процес. Іноді майстри використовують середній палець на іншій руці, щоб підтримувати інструмент під час різьблення, просто злегка спираючись на нього, а не навантажуючи його. Завжди вирізайте подалі від себе і намагайтеся вирізати невеликими плавними рухами. Менші штрихи залишають менше шансів на помилку. Не поспішайте. Намагайтеся не надто глибоко вирізати. Почніть з неглибоких тонких ліній і перейдіть по них знову, якщо вам потрібні ширші лінії.
  • Інструмент у вигляді ножа також використовується для вирізання ліній. Деякі друкарні вважають, що вони мають більше контролю над шириною ліній, ніж використання V-інструментом.
  • Інструменти з U формою в основному використовуються для вирізання великих площ.
Фільтр
Ціна
  •  —  грн.