Трафарети багаторазові купити в Києву в інтернет магазині АРТЛАВКА.
Головна › Трафарети багаторазові

Трафарети багаторазові

Для втілення різних творчих завдань майстри часто користуються трафаретами, які неймовірно спрощують роботу. Малюнки, створені за допомогою такої техніки виходять досить акуратними й гарними.

Купити трафарети для творчості запрошуємо в магазин у Києві АРТЛАВКА, у нас представлені різні тематики для створення малюнків за допомогою таких шаблонів.

Користуватися ними зовсім не складно:

  • Спочатку вибираєте основу для декорування. Отут може бути дерев'яна заготовка скриньки або комодик, ключниця або боченок, а також великі вироби в інтер'єрі - тумбочки, столи, комодики або шафа. Скляні вироби - вази або келихи, тарілки або скляний годинник, підійдуть також виробу з різних тканин. Так прикрасити можна сумку або шарф, футболку або плаття, капелюх або гаманець.
  • Після того, як обрана й підготовлена заготовка, необхідно підібрати відповідний малюнок і закріпити його в потрібному місці. У нас Ви можете купити багаторазові трафарети, які приклеюються стільки раз, скільки потрібно.
  • Після того, як ми закріпили, необхідно нанести фарбу за допомогою поролонового спонжа, пензлі, фарби в спреї, контурів і інших матеріалів.
  • Після того, як підсохне небагато фарба, акуратно зніміть трафарет з підстави й промийте теплою проточною водою, потім висушите й вірите на колишнє місце на підкладці.

Для декору в такій техніці часто користуються акриловими барвниками, які швидко сохнуть і добре лягають. Для розпису тканин підійдуть текстильні в баночках, які не змиваються після прання, а для роботи на скляних виробах майстра користуються вітражними наборами для скла й кераміки. Яку б заготовку Ви не вибрали, робота із трафаретами неймовірно полегшить процес створення. Велика різноманітність новорічних виробів, яскраві іграшки й сувеніри теж легше всього створювати, користуючись трафаретною технікою, адже для створення безлічі однакових елементів, такий спосіб підходить як не можна краще.